




Вогнетривка захисна плита теплоізоляційна для печі, каміна SUPER ISOL 1000х1220х50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Теплоізоляційна плита SUPER-ISOL Skamol 1000х1220х50 Монтаж каміна або печі для опалення дому потребує теплоізоляцію, яка відповідатиме за його безпечне використання та встановлення. Без встановлення ізоляції для каміна чи пічки пошкоджуватиметься оздоблювальний шар, руйнуватимуться стіни, а у дерев’яному домі може виникнути пожежа. Для правильного вибору утеплювального матеріалу залежить вся робота каміна і його безпечна експлуатація. Теплоізоляційний матеріал повинен зберігати тепло, бути довговічним у використанні, мати негорючі властивості. Призначення: Плити використовуються для внутрішньої ізоляції конструкцій – цегли, бетону, негорючого пластику, дерева і т.п. – для ідеального та ефективного утеплення печей, камінів, духовок, котлів та іншого високотемпературного обладнання, забезпечуючи захист від вогню і високу теплоізоляцію. Опис плити теплоізоляційної SUPER-ISOL Плита SUPER-ISOL виготовлена із силікату кальцію, являється легковаговим матеріалом з прекрасними теплоізоляційними якостями та високою механічною стійкістю. Плита - гладка, тверда, сірого кольору, використовується для ізоляції балки, бокових стінок позаду каміна та обшивки витяжного каналу. Що стосується пожежної безпеки плити можна класифікувати як негорючі (класу А1), не підтримують горіння та не виділяють шкідливих газів. Плити розраховані на максимальну робочу температуру 1000 °C. SUPER-ISOL володіє високою стійкістю та гладкістю, не виділяє пилу при експлуатації, а також не дозволяє утворюватись плісняві, грибків та різним бактеріям. Плити SUPER-ISOL не містить небезпечних волокон. Для монтажу використовуються деревообробні інструменти.
Технічні характеристики:
ширина - 1000 мм
довжина - 1220 мм
товщина - 50 мм
вага - 14 кг
пористність - 91 %
питома щільність - 225 кг/м3
максимальна температура експлуатації - 1000°С
країна виробник - Данія
Переваги теплоізоляційних плит SUPER-ISOL: безпечність та екологічність; найкращі технічні специфікації; легкість встановлення; низька теплопровідність; термостійкість та висока механічна стійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skamol |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Сірий |
| Вага | 14 кг |
| Розміри | |
| Товщина | 50 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри В/Ш/Д (мм) | 1000/1220/50 |
| Пористість | 91% |
| 200 °C | 0,06 |
| Матеріал | Силікат кальцію |
| Максимальна температура | 1000 °С |
| Вогнетривка класифікація | клас «А1» негорючий |
- Ціна: 5 049 ₴




