
Буржуйка Новаслав Конвектор ПБ-100
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Буржуйка Новаслав Конвектор ПБ-100 призначена для якісного обігріву і приготування їжі. Модель має варильну поверхню з чавунною конфоркою і конвекційний кожух. Буржуйка виготовлена з чорної сталі товщиною 3 мм і пофарбована кремнійорганічною жароміцною емаллю, яка не буде вигоряти при експлуатації. Виріб естетичного дизайну, який підійде до будь-якого інтер'єру. Буржуйка працює на дровах, пеллетах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 100 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 643 мм |
| Глибина | 686 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | дрова/пелети |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 8 кВт |
- Ціна: 6 600 ₴


