

Піч варильна Новаслав Огнєв ПОВ-150 ЧК-С2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч варильна Новаслав Огнєв ПОВ-150 ЧК-С2 призначена для опалення невеликих приміщень та обладнана варочною конфоркою. Модель дає можливість одночасно обігрівати приміщення і готувати їжу. Це ідеальний варіант для опалення літньої кухні, дачних будиночків або баз відпочинку. Топка і верхня пластина печі виготовлені з якісної конструкційної сталі товщиною 4 мм. Конструкція виробу обладнана конвекційним кожухом, який створює потоки повітря і швидко нагріває приміщення. Чавунна решітка і зольник, який знаходиться під решіткою, дозволяють регулювати інтенсивність доступу повітря до дров, що дозволяє управляти процесом горіння – посилюючи або зменшуючи його. Зольник печі також служить для швидкого і акуратного видалення попелу, не перериваючи процес горіння. Дверцята моделі обладнані термостійким склом «Schott Robax», яке має розмір 200х200 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 71 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 150 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 663 мм |
| Глибина | 767 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | дрова/пелети |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 10 кВт |
- Ціна: 22 350 ₴


