




Піч варильна Новаслав Вертикаль ПОВ-100 ВК
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч варильна Новаслав Вертикаль ПОВ-100 ВК з кам'яним теплоаккумулятором та модернізованим кожухом. Модель призначена для опалення невеликих житлових приміщень до 100 м³, а також для приготування і розігріву їжі. Піч виконана з якісної сталі товщиною 4 мм і на поверхні обладнана чавунною конфоркою. Дверцята виробу з термостійким склом «Schott Robax» розміром 210х310 мм, що створює особливу атмосферу від споглядання живого вогню і дозволяє контролювати залишок дров в топці. У моделі реалізована функція допалювання пічних газів, що дозволяє використовувати піч в режимі тривалого горіння до 8 годин, але завдяки кам'яному теплоаккумулятору і конструкції кожуха печі, завантажена маса каменів нагріваючись, буде акумулювати тепло і довгий час ефективно й економічно обігрівати приміщення. Спеціальна конструкція кожуха вміщує до 80 кг каменів середньої фракції. Зольником можна регулювати інтенсивність подачі повітря і управляти процесом горіння в топці. Компактні розміри дозволяють розмістити піч навіть в невеликих приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 71 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 100 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 878 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | дрова/пелети |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 10 кВт |
- Ціна: 20 310 ₴


