

Піч варильна Новаслав Вертикаль ПОВ-100 В
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч варильна Новаслав Вертикаль ПОВ-100 В має стильний дизайн та ефективні конвекційні властивості. Високоефективний прилад застосовуватися для приготування їжі та опалення приміщень об'ємом до 100 м³. Конструкція печі із чавунною конфоркою. Модель із дверцятами, які обладнані термостійким склом «Schott Robax» розміром 210х310 мм, що дозволяє спостерігати за вогнем і контролювати залишок дров в топці. Піч має ряд переваг – довговічність, зручність експлуатації та компактні розміри. В обладнанні реалізована функція допалювання пічних газів, яка дозволяє використовувати піч в режимі тривалого горіння до 8 годин. Кожух забезпечує ефективну конвекцію повітря. Модель доступна в варіанті із стальною рамою і камінням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 55 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 100 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 878 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | дрова/пелети |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 10 кВт |
- Ціна: 18 990 ₴


