

Піч канадська Новаслав Quebec (тип-03 С14)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч канадська Новаслав Quebec (тип-03 С14) – це просте і ефективне рішення при виборі альтернативного опалення незалежного від енергопостачання і цетралізованого теплопостачання. Виріб застосовується для опалення промислових і побутових приміщень, а також використовується для сушіння пиломатеріалів. Сучасна конструкція виробу пройшла модифікацію і абсолютно безпечна для житлових будинків. Особливо актуальне використання печі там, де немає інших джерел енергії (електрики, центрального опалення, газу) або енергія подається не постійно. Агрегат працює тільки на твердому паливі – дрова, тирса, пеллети. За рахунок своєї конструкції булер'ян рівномірно розподіляє тепло по всьому опалювальному просторі. Виріб має труби, розташовані зверху і знизу печі. Нижні захоплюють холодне повітря, а верхні випускають вже нагріте до температури в 70-90 °С тепле повітря. Дверцята моделі обладнані термостійким склом «Schott Robax» розміром 280хR-140 мм.Переваги канадських печей Новаслав: Економічність. Піч є економічною в плані витрати і в використанні самого виду палива. Виріб працює на деревині, яка завжди доступна. На одній закладці палива канадська піч пропрацює близько 6-8 годин. Булер'ян має дві камери згоряння, які також роблять агрегат досить економічним. У першій камері здійснюється тління дерева, а в другій допалюються залишки. За рахунок чого виходить чисте горіння всього палива до кінця. Швидкий прогрів. За рахунок двох камер згоряння, обладнання нагрівається за кілька хвилин. При цьому весь час своєї роботи піч буде зберігати температуру «вихідного» повітря в 70-90 °С. Простота установки і експлуатації. Устаткування можна легко перенести і встановити в приватному будинку, гаражі, на складі, СТО. Транспортування теплого повітря. Печі булер'ян можна використовувати для опалення котеджу та приватного будинку в кілька поверхів. Для цього буде потрібно лише підібрати оптимальну потужність обладнання і продумати правильну систему повітровідведення. Можливість обладнати термостійким склом будь-яку модель булер'яна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 155 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 1110 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | дрова/пелети |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг парної | 600 |
| Потужність | 26 кВт |
- Ціна: 37 140 ₴


