


Піч канадська Новаслав Calgary Lux (тип-00 С)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Новаслав пропонує просте та ефективне рішення при виборі опалення незалежного від енергопостачання і цетралізірованого теплопостачання – булер'яни (канадські печі). Вироби дуже зручні і практичні. Піч варильна Новаслав Calgary Lux (тип-00 С) застосовується для опалення промислових і побутових приміщень, а також для розігріву і приготування їжі. Наявність варильної поверхні дозволить приготувати їжу в процесі роботи печі. Конструкція виробу пройшла модифікацію і абсолютно безпечна для опалення житлових будинків, котеджів навіть в кілька поверхів. Для цього потрібно підібрати оптимальну потужність обладнання і продумати правильну систему повітровідведення. Піч є економічною в плані витрати і в використанні самого виду палива. Виріб працює на деревині, яка завжди доступна. На одній закладці палива канадська піч пропрацює близько 6-8 годин. Агрегат має дві камери згоряння, за рахунок чого виходить чисте згоряння всього палива до кінця та нагрівання обладнання за кілька хвилин. Завдяки своїй конструкції піч рівномірно розподіляє тепло по всьому опалювальному просторі. Виріб має труби, розташовані зверху і знизу печі. Нижні захоплюють холодне повітря, а верхні випускають вже нагріте до температури в 70-90 °С тепле повітря. Модель обладнана жароміцним склом «Schott Robax» (240х120 мм), яке дозволить не тільки милуватися полум'ям, а й контролювати залишок дров в топці.Переваги варильних печей Новаслав: Варильна поверхня. Швидкий прогрів. Економічність. Простота установки і експлуатації. Можливість обладнати термостійким склом будь-яку модель. Тривале горіння на одній закладці палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 69 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 130 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 665 мм |
| Глибина | 667 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 506 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | дрова/пелети |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 7 кВт |
- Ціна: 19 260 ₴


