


Піч канадська Новаслав Vancouver Lux (тип-01 ЧК) з конфоркою
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч варильна Новаслав Vancouver Lux (тип-01 ЧК) з конфоркою – це високоефективний опалювальний прилад, який використовується для приготування їжі та опалення приміщень об'ємом до 260 м³. Наявність варильної поверхні дозволить приготувати їжу в процесі роботи печі. Конструкція виробу пройшла модифікацію і абсолютно безпечна для опалення житлових будинків, котеджів навіть в кілька поверхів. Для цього потрібно підібрати оптимальну потужність обладнання і продумати правильну систему повітровідведення. Піч є економічною в плані витрати і в використанні самого виду палива. Виріб працює на деревині, яка завжди доступна. На одній закладці палива канадська піч пропрацює близько 6-8 годин. Агрегат має дві камери згоряння, за рахунок чого виходить чисте згоряння всього палива до кінця та нагрівання обладнання за кілька хвилин. Завдяки своїй конструкції піч рівномірно розподіляє тепло по всьому опалювальному просторі. Виріб має труби, розташовані зверху і знизу печі. Нижні захоплюють холодне повітря, а верхні випускають вже нагріте до температури в 70-90 °С тепле повітря.Переваги варильних печей Новаслав: Варильна поверхня. Швидкий прогрів. Економічність. Простота установки і експлуатації. Можливість обладнати термостійким склом будь-яку модель. Тривале горіння на одній закладці палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 90 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 687 мм |
| Глибина | 796 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | дрова/пелети |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг парної | 260 |
| Потужність | 12 кВт |
- Ціна: 23 040 ₴


