


Піч-кам'янка для лазні Новаслав Горизонталь ПКС/Г-04 Н
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-кам'янка для лазні Новаслав Горизонталь ПКС/Г-04 Н поєднує в собі дві абсолютно різні конструкції: піч-кам'янку і камін. Завдяки вузькій і витягнутої формі виріб зручно розміщується уздовж стіни, створюючи додаткову площу, вільний простір і єдину гармонію з горизонтальними лініями полиць в парній. Виносний паливний канал печі, візуально оформлений під камін, створить теплу атмосферу комфорту і сімейного затишку. Дверцята в даній моделі кріпляться зліва/справа та обладнані термостійким склом «Schott Robax» розміром 460х310 мм. Виріб оснащено спеціальним кожухом із нержавіючої сталі, що дозволяє закрити всю металеву поверхню топки великою кількістю каменів, які нагріваючись акумулюють і безперешкодно віддають тепло, створюючи в сауні необхідний мікроклімат, забезпечуючи підтримку необхідної температури та вологості при максимальному ККД. Металева зварена конструкція топки та подвійні S-подібні димові канали дозволяють камінню прогріватися через верхню плиту топки і з бокових сторін. Верхня плита виробу (товщина 8 мм) забезпечує високу стійкість і довговічність експлуатації при високих температурах та в кислотовмісних середовищах. Наявність виносного паливного каналу дозволяє топити піч із суміжного приміщення. Зʼємна декоративна накладка дає можливість легко вставити кам'янку в отвір стіни, прикривши його нерівності. Всі зовнішні поверхні виробу пофарбовані жаростійкою кремнійорганічною емаллю, що зберігає свої властивості при високій температурі. Чавунний колосник забезпечує рівномірне стійке горіння по всій довжині топки. При установці печі-кам'янки необхідно дотримуватися таких вимог: в парильному відділенні монтаж має бути на підставці з негорючих матеріалів; відстань від печі до дерев'яної обшивки поверхні конструкцій повинна бути не менша, ніж 1 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 130 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Так |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 26 куб. м |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 805 мм |
| Глибина | 718 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 858 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 26 кВт |
- Ціна: 36 690 ₴


