


Піч-кам'янка для лазні Новаслав Панорама ПКС-02К С3
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-кам'янка для лазні Новаслав Панорама ПКС-02К С3 призначена для нагріву повітря та утворення пари в парних приміщеннях. Наявність виносного паливного каналу дозволяє топити піч із суміжного приміщення. Зʼємна декоративна накладка дає можливість легко вставити кам'янку в отвір стіни, прикривши його нерівності. Виносний паливний канал печі оснащений оглядовим термостійким склом (310х310 мм), що виконує роль камінних дверцят. Такий дизайн моделі дозволяє відчути затишок домашнього вогнища, додасть відчуття комфорту та стилю. Металева зварена конструкція топки та подвійні S-подібні димові канали дозволяють камінню прогріватися як безпосередньо (через верхню плиту топки), так і вторинним полум'ям з бокових сторін. Верхня плита виробу (товщина 8 мм) забезпечує високу стійкість і довговічність експлуатації при високих температурах та в кислотовмісних середовищах. Модель із комбінованим зовнішнім кожухом (чорний з вугловими вставками з нержавіючої сталі), який дозволяє закрити всю металеву поверхню топки великою масою каменю, що забезпечує не тільки стабільність температури на тривалий час і акумуляцію тепла, а також дає можливість насолодитися природною легкістю й унікальною м'якістю пару в сауні. Дверцята в даній камʼянці можна кріпити як зліва, так і справа. Всі зовнішні поверхні виробу пофарбовані жаростійкою кремнійорганічною емаллю, що зберігає свої властивості при високій температурі. При установці печі-кам'янки необхідно дотримуватися таких вимог: в парильному відділенні монтаж має бути на підставці з негорючих матеріалів; відстань від печі до дерев'яної обшивки поверхні конструкцій повинна бути не менша, ніж 1 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 85 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Так |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 18 куб. м |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 721 мм |
| Глибина | 792 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 18 кВт |
- Ціна: 24 450 ₴


