

Піч-кам'янка для лазні Новаслав Класік ПКС-02Ч
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Новаслав пропонує широкий модельний ряд дровянних печей для саун і бань, які швидко нагрівають парилки, мають високу ефективність і зручні в експлуатації. Вироби надійні, довговічні і відповідають самим останнім технічним досягненням в області металевих печей і камінів. У виробництві використовуються тільки відповідні сорти і марки сталі, а вся продукція має сертифікати відповідності ТУ. Піч-кам'янка для лазні Новаслав Класік ПКС-02Ч має потужність 18 кВт і здатна обігріти парильне приміщення до 18 м³. Конструкція кам'янки забезпечує швидкий і ефективний нагрів парилки, а камені, що обігріваються з усіх боків, швидко акумулюють тепло і тривалий час зберігають високу температуру в сауні. Топка має металеву зварену конструкцію і товщину верхньої плити 8 мм, що забезпечує довговічність при експлуатації в кислотомістких середовищах та при високих температурах. Подвійний S-подібний димовий канал гарантує швидку та ефективну роботу печі при мінімальній кількості закладки дров. При установці кам'янки необхідно дотримуватися таких вимог: в парильному відділенні монтаж має бути на підставці з негорючих матеріалів; відстань від печі до дерев'яної обшивки поверхні конструкцій повинна бути не менша, ніж 1 м. Конструкція печі-кам'янки Новаслав КласікПереваги печей-кам'янок Новаслав: Економічність. Нагрівання парильного приміщення до температури 100-110 °С відбувається за 30-40 хвилин, при цьому використовується мінімальна кількість закладки дров. З огляду на постійне підвищення цін на газ, електроенергію, печі для бані дозволять відчути вагому економічну перевагу. Зручність в експлуатації. Компактна конструкція дозволяє встановити піч в банях різних розмірів. Виріб вимагає мінімального догляду й контролю. Необхідно правильно організувати димохід, підібрати потрібні поліна і тоді чистку піч-кам'янки можна робити раз в 2-4 тижні. Печі з виносом і без: для зручності закладки дров, розпалювання, чищення і обслуговування всі кам'янки поставляються з виносним паливним каналом глибиною 20 см, тобто топка проводиться через стінку із передбанника або з вулиці. Якщо ж планування сауни не дозволяє цього робити, то пропонуються кам'янки без виносного завантажувального каналу. Різноманітність моделей. Великий вибір моделей здатний задовольнити запити клієнтів не тільки за технічними характеристиками, а й по дизайнерських можливостях. Стильні кам'янки створять теплу атмосферу і стануть прикрасою сауни. Доступність. Печі можливо купити практично в будь-якому місті нашої країни. Вироби поєднують в собі якість і доступну вартість. Варіанти обробки кожуха: в базовому виконанні (моделі Ч), кам'янки фарбуються чорною термостійкої фарбою; кожух із полірованої нержавіючої сталі (Н); кожух комбінований з нержавіючими вставками (К).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Так |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 18 куб. м |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 721 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 18 кВт |
- Ціна: 18 150 ₴


