
Піч-кам'янка для лазні Новаслав Пруток ПКС-04П БВ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-кам'янка для лазні Новаслав Пруток ПКС-04П БВ оснащена спеціальним кожухом, що дозволяє закрити всю металеву поверхню топки великою кількістю каменів. Завдяки конструкції кожуха кам'янки, маса каменів, нагріваючись акумулює і безперешкодно віддає тепло, створюючи в сауні необхідний мікроклімат, забезпечуючи підтримку необхідної температури та вологості при максимальному коефіцієнті корисної дії. Металева зварена конструкція топки та подвійні S-подібні димові канали дозволяють камінню прогріватися як безпосередньо (через верхню плиту топки), так і вторинним полум'ям з бокових сторін. Верхня плита виробу (товщина 8 мм) забезпечує високу стійкість і довговічність експлуатації при високих температурах та в кислотовмісних середовищах. Дверцята в даній камʼянці можна кріпити як зліва, так і справа. Всі зовнішні поверхні виробу пофарбовані жаростійкою кремнійорганічною емаллю, що зберігає свої властивості при високій температурі. При установці кам'янки необхідно дотримуватися таких вимог: в парильному відділенні монтаж має бути на підставі з негорючих матеріалів; відстань від печі до дерев'яної обшивки поверхні конструкцій повинна бути не менша, ніж 1 м. Переваги печей-кам'янок Новаслав: Економічність. Нагрівання парильного приміщення до температури 100-110 °С відбувається за 30-40 хвилин, при цьому використовується мінімальна кількість закладки дров. З огляду на постійне підвищення цін на газ, електроенергію, печі для бані дозволять відчути вагому економічну перевагу. Зручність в експлуатації. Компактна конструкція дозволяє встановити піч в банях різних розмірів. Виріб вимагає мінімального догляду й контролю. Необхідно правильно організувати димохід, підібрати потрібні поліна і тоді чистку піч-кам'янки можна робити раз в 2-4 тижні. Печі з виносом і без: для зручності закладки дров, розпалювання, чищення і обслуговування всі кам'янки поставляються з виносним паливним каналом глибиною 20 см, тобто топка проводиться через стінку із передбанника або з вулиці. Якщо ж планування сауни не дозволяє цього робити, то пропонуються кам'янки без виносного завантажувального каналу. Різноманітність моделей. Великий вибір моделей здатний задовольнити запити клієнтів не тільки за технічними характеристиками, а й по дизайнерських можливостях. Стильні кам'янки створять теплу атмосферу і стануть прикрасою сауни. Доступність. Печі можливо купити практично в будь-якому місті нашої країни. Вироби поєднують в собі якість і доступну вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Ні |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Об'єм парної | 26 куб. м |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 763 мм |
| Глибина | 695 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 26 кВт |
- Ціна: 22 590 ₴


