
Піч-кам'янка для лазні Новаслав Гейзер ПКС-01 з нерж. сталі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-кам'янка для лазні Новаслав Гейзер ПКС-01 з нерж. сталі має унікальну конструкцію закритої кам'янки і дозволяє миттєво заповнити баню легким, дрібнодисперсним паром, створюючи ідеальний мікроклімат в приміщенні. У закритій кам'янці, вода через лійку, подається в найгарячішу центральну частину печі, в якій круговими потоками полум'я прогріваються камені до температури 600 °С. Таким чином при заливанні води ми отримуємо 60 °С тепла і 60 % вологості повітря. Піч обладнана виносним паливним каналом для зручності закладки дров, розпалювання, чищення і обслуговування, тобто топка проводиться через стінку з передбанника або із вулиці. Товщина верхньої плити топки становить 8 мм, в місцях найбільш термічно навантажених – 12 мм, що забезпечує довговічність при експлуатації в кислотовмісних середовищах та при високих температурах. Модель вміщує велику кількість каміння, що дозволяє прибрати конвекцію і захистити від ІФ випромінювання, віддаючи лише м'яке тепло від каменів і печі. Кам'янка економна й проста у використанні. Можливе виготовлення моделі в конструкції без виносного паливного каналу. Опція: додаткове посилення камери горіння (вставка з жароміцної сталі товщиною 2 мм).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 123 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Так |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Призначення печі | Банна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 857 мм |
| Глибина | 784 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 561 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг парної | 10-17 |
- Ціна: 45 510 ₴


