
Сталева опалювальна піч камін з водяним контуром на пелетах MBS Thermo Pellet 12 кВт сірий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева опалювальна піч камін з водяним контуром на пелетах MBS Thermo Pellet 12 кВт сірий»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Пелетний камін економно зможе опалювати будь-яке приміщення, а також забезпечить максимально високу ефективність використання екологічного палива. Камін має можливість автоматичного режиму роботи, має високий ступінь безпеки. До того ж має дистанційне керування, автоматичне запалювання і бункер для зберігання гранул (до 35 кг). У комплектації йде пульт управління і циркулярний насос. Характеристики: Теплова потужність: 12 кВт; Піч з водяним контуром MBS Thermo Pellet 12 кВт
Площа приміщення: 100 м²;
Розміри печі (в / ш / г): 1168x596x713 мм;
ККД: 90%;
Обсяг води в котлі: 46 л;
Паливо: пелети;
Колір: бордовий, сірий;
Напруга: 220 В;
Витрата пелет: 1,2-4 кг / год;
Вага: 215 кг;
Програмування: до семи днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Водяний контур | Так |
| Вага | 216 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 596 мм |
| Висота | 1168 мм |
| Глибина | 713 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип топки | Закрита |
| Потужність (кВт) | 18 кВт |
| Матеріал печі | Сталь |
| Гарантія | 1 рік |
| Паливо | пелети |
| Площа обігріву | 118 м2 |
| Кількість води в котлі | 46 л |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
- Ціна: 142 500 ₴



