




Дров'яна піч для опалення та приготування їжі з духовкою MBS Thermo Rocky з водяним контуром червоний правий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна піч для опалення та приготування їжі з духовкою MBS Thermo Rocky з водяним контуром червоний правий»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч на водяному контурі MBS Thermo Rocky застосовується для опалення житлових приміщень, має високу якість і економічністю. Вона підключається до системи опалення за допомогою теплообмінника (підводу води), а також представлена для приготування їжі на варильної поверхні, в духовці.
Дров'яна піч MBS Thermo Rocky працює в чотирьох режимах, які контролюються тягорегулятором:
Комбінований режим роботи - для одночасного опалювання приміщення, готування їжі на варильній поверхні та використання духовки, при цьому ручка регулятора тяги встановлюється в первинному положенні, а зольник відкривається.
Швидке приготування їжі відбувається в разі, коли варильна поверхня інтенсивно нагрівається, досягається це постійним додаванням дров в невеликій кількості, регулятор залишається у відкритому положенні, при цьому духовка закрита, а дверцята зольника відкриті.
Опалення - регулятор тяги в первісному положенні, зольник закритий, а дверцята духовки відкриті, в цьому випадку вся теплота йде на обігрів приміщення.
Випічка - ручку регулятора тяги поставити в початкове положення, дверцята зольника відкрити, двері духовки після установки випікання закрити.
Верхня поверхня печі MBS Thermo Rocky: сталева рама, сталевий варильний настил, із круглою варильною конфоркою.
Димовідвідна труба монтується за допомогою гвинтів зверху, діаметром 150 мм.
Герметичність між варильною поверхнею та рамою пічки, а також на всіх дверцятах, забезпечує безасбестовий шнур. Камера згоряння, розміром 270х350х470, оснащена шамотними плитами. Дверцята духовки оснащені термостійким склом. Духова шафа емальована всередині, має термометр, діапазон температур від 0 - 500 °C. Всі ручки виконані із алюмінію. Паливо - дрова (паливні брикети), витратою при номінальній потужності – 5,2 кг/год.
Рекомендується паливо завантажувати в топку щогодини на висоту 15 см в становище хрест на хрест, для забезпечення гарної тяги.
Бічні сторони опалювально-варильної печі виконані із емальованої сталі.
Установка опалювально-варильної пічки MBS Thermo Rocky на водяному контурі заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура, із зовнішніх сторін пічки виділяється теплота. Найменша відстань між пічкою і зазначеними елементами 50 см з боків і позаду, а спереду - 80 см.
Якщо дров'яна пічка встановлюється на підлогу з термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступає з-під пічки на 10 см збоку, 50 см спереду.
Підключення пічки до димоходу проводиться через отвір знаходиться зверху печі.
Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального чи варильного устаткування для будинку, дачі. Забезпечить безтурботне приготування їжі, створить комфортну температуру приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 25000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 87 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Так |
| Вага | 164 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип топки | Закрита |
| Потужність (кВт) | 25 кВт |
| Матеріал печі | Сталь |
| Скло | пряме |
| Гарантія | 1 рік |
| Паливо | дрова, брикети |
| Площа обігріву | 165 м2 |
| Максимальна довжина поліней | 300 мм |
| Габарити духової шафи (ВхШхГ) | 400x290x430 мм |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 270х350х470 мм |
| Кількість води в котлі | 22 л |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
- Ціна: 75 000 ₴






