




Чавунна опалювально-варильна піч буржуйка на дровах з конфоркою MBS Olymp 12 кВт бежевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна опалювально-варильна піч буржуйка на дровах з конфоркою MBS Olymp 12 кВт бежевий»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч дров'яна MBS Olymp економ класу, призначена для опалення житлових, господарських приміщень і приготування їжі на варильної поверхні, із емальованим покриттям, здатна обігріти приміщення 79 м2.
Верхня поверхня печі MBS Olymp виготовлена з чавуну, із круглою вставною конфоркою. Трьохстороннє поручневе оснащення плити. Димовідвідна труба монтується за допомогою чотирьох гвинтів до задньої поверхні печі, діаметром 120 мм.
Дверцята зольника печі MBS Olymp чавунні, оснащені регулятором подачі первинного повітря, який контролює інтенсивність горіння. Герметичність на всіх дверцятах забезпечує безасбестовий шнур.
Камера згоряння, розміром 330х290х365 мм, виготовлена із чугунка та листової сталі. Дверцята оснащені термостійким склом, через яке добре проглядається полум'я вогню.
Паливо - дрова, витратою при номінальній потужності - 2,5 кг/год.
Установка печі MBS Olymp заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура та зовнішні сторіни печі виділяють теплоту. Найменша відстань між піччю та зазначеними елементами 50 см збоків і ззаду, а спереду - 80 см.
Якщо дров'яна піч встановлюється на підлогу із термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступатиме з-під печі на 10 см збоку, 50 см спереду.
Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального чи варильного устаткування для будинку, дачі. Забезпечить безтурботне опалення та створить комфортну температуру приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Температура диму з труби | 216 град. |
| Водяний контур | Ні |
| Вага | 140 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежевий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал печі | сталь, камінь |
| Скло | пряме |
| Гарантія | 1 |
| Паливо | на дровах |
| Площа обігріву | 79 м2 |
| Потужність | 12 кВт |
| Максимальна довжина поліней | 200 мм |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 330х290х365 мм |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Камінь |
| Витрата твердого палива | 2.5 кг/год |
- Ціна: 60 000 ₴






