




Сталева камінна піч на дровах для повітряного опалення, буржуйка для дома MBS Vesta Plus червоний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева камінна піч на дровах для повітряного опалення, буржуйка для дома MBS Vesta Plus червоний»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч дров'яна MBS Vesta Plus призначена для опалення житлових і господарських приміщень, виготовлена з отворами для виходу теплого повітря, які розміщені у верхній частині, має емальоване покриття, підтримує режим роботи на одній закладці до 4 годин.
Димовідвідна труба монтується за допомогою чотирьох гвинтів до верхньої поверхні печі, діаметром 120 мм. Герметичність на всіх дверцятах забезпечує безасбестовий шнур.
Камера згоряння, розміром 280x400x340, оздоблена шамотними плитами. Дверцята оснащені термостійким великим склом, через яке добре проглядається полум'я вогню.
Паливо - дрова, витратою при номінальній потужності - 2 кг / год.
Установка печі MBS Vesta Plus заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура та зовнішні сторіни печі виділяють теплоту. Найменша відстань між піччю та зазначеними елементами 50 см збоків і ззаду, а спереду - 80 см.
Якщо дров'яна піч встановлюється на підлогу із термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступатиме з-під печі на 10 см збоку, 50 см спереду.
Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального чи варильного устаткування для будинку, дачі. Забезпечить безтурботне опалення та створить комфортну температуру приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Температура диму з труби | 124 град. |
| Водяний контур | Ні |
| Вага | 87 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Висота | 940 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал печі | сталь, чавун |
| Скло | пряме |
| Гарантія | 1 рік |
| Паливо | дрова, брикети |
| Площа обігріву | 65 м2 |
| Потужність, кВт | 9 |
| Максимальна довжина поліней | 300 мм |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 240х325х350 мм |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Витрата твердого палива | 2 кг/год |
- Ціна: 37 500 ₴







