




Гриль Blaze чавунний, мангал, барбекю ширина 75 см, глибина 44 см, висота 33,5 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Тумба сталева на колесах для гриля Зручна та функціональна тумба для вашого гриля, виготовлена із міцної профільної труби. Вона оснащена колесами, що дозволяє легко переміщувати гриль у потрібне місце вашої території. Для максимальної зручності тумба оснащена ручкою та додатковою полицею, на якій зручно зберігати дрова та вугілля. Ми пропонуємо виготовлення тумби за індивідуальними розмірами, щоб вона ідеально підходила до грилю. Такий підхід забезпечує не тільки зручність, а й естетичну завершеність вашого простору для приготування їжі на свіжому повітрі.
**Особливості:** - Міцна сталева конструкція з профільної труби. - зручні колеса для легкого переміщення. - Полиця для зберігання дров та вугілля. - ручка для зручного переміщення. - Можливість виготовлення за індивідуальними розмірами. Виготовимо для Грилей будь-яких розмірів, індивідуально виготовлених чи стандартних моделей. **Матеріал:** Профільна труба **Колір:** Чорний (або будь-який інший за запитом)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaze |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 7 680 ₴


