




Гриль Blaze мангал барбекю з нержавіючої решіткою та кришкою від дощу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Гриль мангал виготовлений зі сталі 3мм, пофарбований жаростійкою фінською фарбою. Діаметр чаші 75см Висота гриля 47см У комплектацію входить: Чаша для вогнища - 1шт Решітка-гриль на половину діаметра (з харчової нержавіючої сталі AISI 304 на якій зручно приготувати м'ясо, рибу, овочі або інші продукти) - 1шт Кришка від дощу (зі зручною ручкою, пофарбована порошковою фарбою з запіканням в камері)- 1шт Також у продажу є підставка під казанок за допомогою якого можна приготувати плов або будь-яку іншу страву в казані або каструлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaze |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 16 800 ₴







