Подарунок










Электрокамин Dimplex Opti-V Vista 130 III
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Электрокамин Dimplex Opti-V Vista 130 III»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dimplex |
| Країна виробник | Ірландія |
| Вага каміну | 81 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 398 мм |
| Ширина | 1390 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звуковий ефект потріскування дров | Немає |
| Колір | Чорний |
| Наявність обігріву | З обігрівом |
| Наповнення електрокаміна | Дрова |
| Напруга мережі | 220 В |
| Форма скла | пряме |
- Ціна: 290 000 ₴








