-5%










Електричний камінокомплект Bonfire MM14005 VEGAS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Київстар 068-733-16-43
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonfire |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 935 мм |
| Глибина | 307 мм |
| Ширина | 833 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Дизайн | Сучасний |
| Матеріал | Сталь |
| Скло | пряме |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 15 741 ₴





