-20%










Бічна полиця Mzavod для мангалу Кратос світле дерево
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Вітаємо вас у світі зручності та функціональності. Наша Полиця-стіл для мангалів Кратос виготовлена з сертифікованої сталі, що гарантує її високу якість та практичність.
Полиця-стіл виготовлена з металу та дерев'яних дощечок із твердих порід дерева світлого кольору.
Створена спеціально для мангалів з витяжкою, ця полиця-стіл - незамінний аксесуар необхідний кожному грилеру. Вона поєднує функції полиці та столу, надаючи зручне місце для розміщення продуктів, посуду або інвентарю, що використовується при приготуванні шашликів або гриля.
Наша полиця-стіл має елегантний дизайн і просту конструкцію, що робить її легкою в установці та ідеально підходить для використання на відкритих просторах, наприклад, сімейні збори у дворі.
Ми дбаємо про вашу безпеку, тому весь наш продукт має серійне виробництво з дотриманням усіх стандартів та норм безпеки. Ви можете бути впевнені, що наша полиця-стіл буде надійно служити вам протягом довгих років, перевершуючи ваші очікування.
Розміри: 32,3х33х10 см
Вага: 2,02 кг
Покриття: порошкова фарба чорного кольору| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.02 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 323 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 900 ₴




