-20%










Мангал-барбекю Mzavod Гефест на 12 шампурів 3мм на дровниці
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Представляємо вам наш гордий продукт - Мангал-барбекю для 12 шампурів з металу 3 мм, запущений у серійне виробництво!
Ми подбали про кожну деталь, щоб створити ідеальне поєднання функціональності, надійності та елегантності, тому барбекю-мангали виготовлені із застосуванням технології лазерного різання та високоякісної сертифікованої сталі, що гарантує їх експлуатацію більше 20 років.
Використовуючи лише нетоксичні матеріали для компонентів мангалу-барбекю, ми робимо його особливим та абсолютно безпечним для приготування їжі.
Жарівня мангала-барбекю товщиною 3 мм захищена від впливу високих температур до 800°C завдяки фарбуванню чорною термостійкою емаллю.
Застосування зварених посилень уздовж периметра, заснованих на трубах розміром 15х15 мм, дозволяє отримати не тільки естетично привабливе рішення, але й значне підвищення жорсткості та стійкості до температурних деформацій під час нагрівання.
Завдяки нашій барбекю-системі управління теплом, ви зможете досягти ідеального приготування кожного шматочка м'яса або овочів.
Комплект поставки: жаровня, дровниця, бокова поличка - 1шт, металева решітка гриль - 1 шт
Відчуйте аромат свободи та смаку з нашим мангалом-барбекю вже сьогодні!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 1065 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 12 шт |
- Ціна: 7 500 ₴




