-20%










Мангал Mzavod Еней на 9 шампурів 3мм на ніжках
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Представляємо вам ідеального супутника для вашого літнього відпочинку — якісний Мангал зі знімними ніжками для 9 шампурів з металу 4 мм!
Серійне виробництво мангалу на знімних ніжках забезпечує постійну високу якість, безпеку та доступність для всіх любителів смачної їжі.
Що робить цей мангал настільки унікальним?
Мангал виготовлений із сертифікованої сталі, що гарантує його міцність і довговічність, він прослужить вам більше 20 років.
Ми цінуємо ваше здоров'я та довкілля, тому використання нетоксичних матеріалів у виготовленні мангалу стало нашим пріоритетом.
Наш мангал виготовлений з використанням передової технології лазерного різання, що забезпечує високу точність та якість кожної деталі.
Жаровня мангалу на ніжках виготовлена з металу завтовшки 4 мм і пофарбована термостійкою емаллю чорного кольору, що витримує температуру до 800°C.
Зварні підсилення по внутрішньому периметру (труба 15х15 мм), не тільки дозволяють встановлювати на них решітку-гриль та підставку під казан, але також підвищують жорсткість і опір температурним деформаціям під час нагрівання.
Завдяки знімним ніжкам, покритим чорною порошковою фарбою, мангал стає зручним для транспортування та зберігання, що робить його ідеальним вибором для поїздок на природу або використання на терасі. Опціонально може бути обладнаний однією або двома полицями, які кріпляться до ніжок.
Комплектація: жаровня - 1 шт., знімні ніжки - 4 шт., гвинт - 4 шт., гайка - 4 шт.
Розмір жаровні (ДШВ): 62х32х16 см
Розмір мангалу (ДШВ): 73х32,6х77,9 см
Вага: 16,7 кг| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.7 кг |
| Висота | 779 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 326 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 9 шт |
- Ціна: 2 640 ₴




