-20%










Мангал Mzavod Локі на 9 шампурів 4мм в стилі LOFT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мангалзавод |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40.5 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 9 шт |
- Ціна: 9 720 ₴




