-9%




Пульт управління Harvia Xenio СX170 WiFi
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пульт управління Harvia Xenio СX170 WiFi»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Пульт управління Harvia Xenio - це сучасний варіант делікатного керування роботою різних видів кам'янок: електричної моделі Combi або інфрачервоного випромінювача. Невеликий за розміром, але зручний Пульт управління із сенсорною панеллю можна встановити на поверхню в будь-якому приміщенні – в сауні, душовій, роздягальні та навіть у вітальні. На панелі керування вказується, наприклад, час готовності сауни.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2.4 мм |
| Потужність | 17 кВт |
| Призначення | для електрокам'янки |
- Ціна: 45 714 ₴



