




Кострище Vican Aura Ф800мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Металеве кострище — стильне та довговічне рішення для створення затишку у дворі чи на природі. Основа корпуса виготовлена зі сталі товщиною 4 мм, а борти товщиною 3 мм, що забезпечує високу міцність, термостійкість та стійкість до деформацій. Поверхня пофарбована спеціальною термостійкою фарбою, тому кострище не іржавіє та легко переносить високі температури.
Класична геометрична форма дозволяє комфортно розпалювати вогонь і отримувати рівномірний жар. Конструкція стабільна, безпечна та підходить для використання на подвір’ї, терасі чи в кемпінгу.
За потреби кострище можна додатково укомплектувати гриль-решіткою, що перетворить його на повноцінний мангал для приготування страв.
Ключові параметри
| Параметр | Значення |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 500 мм |
| Товщина металу | 4 / 3 мм |
| Вага | 33 кг |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vican |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових камінів | |
| Види газового палива | Зріджений |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип вироби | Кострище |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 см |
- Ціна: 9 670 ₴


