-11%








Гриль Broil King Crown Classic 410 газовий чорний Shadow865953
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weber |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 1168 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 39 900 ₴


