




Декоративний електрокамін підлоговий Aflamo Emotion Flame REGAL 106 довжина 106 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Електрокамін Aflamo Emotion Flame REGAL
Елегантний, мінімалістичний дизайн робить Regal не лише декоративним елементом, а й функціональним елементом дизайну інтер'єру, додаючи простору престижного характеру. Його сучасний дизайн доповнює інтер'єри, натхненні тенденціями, що поєднують дизайн, комфорт та економію простору, особливо в квартирах та офісах.
Вражаюче світлодіодне освітлення дозволяє створити атмосферу, адаптовану до події, що цінується клієнтами, які шукають преміальні рішення. Практичне встановлення та широка сумісність з різними типами інсталяцій відрізняють камін Regal від типових моделей, доступних на ринку.
Характеристики:
15 кольорів полум'я, топки та підсвічування.
5 рівнів яскравості та 3 рівні швидкості полум'я.
Для кімнат площею 20-30 м².
Варіанти монтажу: настінний, вбудований або окремостоячий. Ви можете легко адаптувати цей камін до свого простору. Ідеально підходить для квартир, будинків та офісів.
Повне керування за допомогою пульта дистанційного керування, сенсорної панелі та мобільного додатку, що ідеально відповідає зростаючим очікуванням користувачів щодо зручності та інтеграції з повсякденними звичками.
Реалістичні поліна та кристали надають топці природного вигляду, а загартоване скло забезпечує безпеку.
Реалістичний звук потріскування дров. Це додає автентичності та затишної атмосфери без зайвого шуму.
Два режими нагріву: низький (900 Вт) та високий (1800 Вт).
Режим «тільки полум’я» дозволяє насолоджуватися ефектом вогню незалежно від системи опалення - що практично як у холодні, так і в теплі місяці.
REGAL 106 - ідеальний вибір для вашого дому!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ВхШхГ | 350х1060х120 |
| Гарантія (років) | 2 |
| Потужність (кВт) | 1.8 |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 19 107 ₴







