




Каміе електричний вставка Tagu ZenFlame
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
ZenFlame Candle Fireplace — це стильний і безпечний спосіб створити атмосферу затишного каміна у вашому домі без диму, електрики чи монтажу. Завдяки справжнім мерехтливим вогням, потріскуючому звуку та натуральному аромату каміна, він дарує неперевершене відчуття тепла й комфорту.
ZenFlame Candle Fireplace дарує вам найзатишніший досвід. Завдяки своєму ручному 3D-інтер’єру з цегли та свічкам із потріскуючим гнотом, він наповнює ваш простір м’яким сяйвом справжнього полум’я, заспокійливими звуками та легким ароматом каміна для створення ідеальної атмосфери.
Його тонкий корпус глибиною лише 15 см дозволяє легко інтегрувати пристрій у будь-який камінний портал або настінний проєкт, займаючи мінімум місця.| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Вага каміну | 24 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 713 мм |
| Висота | 495 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ВхШхГ | 495х713х170 |
| Гарантія | 2 роки |
| Наслідки вогню | Так |
- Ціна: 15 399 ₴




