




Компактний портативний електричний гриль Weber PULSE 2000 із термометром для пікніка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weber |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.7 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (років) | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Тип палива | Електричність |
- Ціна: 78 799 ₴







