




Компактний садовий газовий гриль Weber Broil King Royal 340 SHADOW – 824263 зі складними поличками та 3 пальниками
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weber |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 1220 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 38 900 ₴







