




Інфрачервона сауна Tylo INFRA Т825Н BLACK 2-3 person 1633x1078x1940
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Насолоджуйтесь перевагами тепла для здоров'я та гарного самопочуття у власній інфрачервоній кабіні Tylösand™. Ваша каюта оснащена безліччю першокласних стандартних функцій, таких як інтелектуальна панель управління, вибір кольору панелі, кольоротерапія та багато іншого. Насолоджуйтесь розслабленням та омолодженням, про які ви так мріяли. Увімкніть ІЧ. Тепер відключіться від стресу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tylo |
| Країна виробник | Швеція |
| Номінальна потужність | 1980 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1633 мм |
| Висота | 1940 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1078 м |
- Ціна: 353 430 ₴


