




Піч чавунна дров’яна Ravan Magic 10 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч чавунна дров’яна Ravan Magic 10 кВт»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Швидкий обігрів до 100 м²/240 м³
Піч камін на дровах Ravan Magic ідеально підходить для опалення приватних будинків, котеджів або дач.
Піч може працювати на потужності 5 кВт в економному режимі тління. У цьому режимі вам не потрібно постійно підкладати дрова – піч зберігає тепло на одній закладці палива максимально довго.
За потреби швидко прогріти кімнату, піч Magic може працювати на максимальній потужності 10 кВт до 3 годин. Це ідеальне рішення, коли ви хочете швидко створити тепло та комфорт у холодні зимові вечори або після тривалої відсутності будинку.
Якісний чавун завтовшки 8-10 мм
Чавунні печі каміни на дровах для будинку на 35% швидше нагрівають приміщення, порівняно з іншими матеріалами.
Міцна конструкція гарантує стійкість та довговічність, що означає надійність на довгі роки.
Система подвійного допалення
Піч камін на дровах Ravan Magic має систему подвійного допалу, завдяки якій частинки палива, що не згоріли, спалюються повторно. Ви можете значно знизити витрати на опалення.
Підведення повітря ззовні
Завдяки підведенню повітря з вулиці, піч горить, не забираючи повітря із приміщення. Це сприяє кращій вентиляції та здоровому мікроклімату в будинку.
Система «Чисте скло»
Повітря, що надходить у камеру горіння печі, омиває скло, зберігаючи його чистим. Тому ви зможете насолоджуватися полум'ям, не витрачаючи час на часте чищення скла.
Висока ефективність
ККД 78.8% означає, що майже вся енергія спалювання дров використовується для обігріву вашого будинку. Ви не витрачаєте дрова марно і цим економите на опаленні.
Особливості печі Ravan Magic
Ця піч - це незалежне джерело тепла, яке надійно обігріває навіть за відсутності електрики чи газу.
Пекти Ravan Magic не тільки економить ваші кошти на опаленні, але й робить це без шкоди для навколишнього середовища.
Ravan Magic відповідає всім стандартам екологічності ЄС. Вибираючи польські чавунні печі каміни Ravan ціна яких є дуже доступною, ви не тільки дбаєте про навколишнє середовище, але й турбуєтеся про здоров'я вашої родини.
Де придбати піч Ravan Magic?
Це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійну, ефективну та економну піч камін на дровах.
Якщо ви хочете купити чавунні дров'яні печі або купити чавунні печі тривалого горіння для дачі, зверніть увагу на цю модель, яка поєднує в собі якість, доступність і високу функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravan |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 14 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Діаметр димоходу, мм | 130 |
| ККД | 80 |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 14 |
| Призначення | опалювальні |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип топки | Закрита |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 23 845 ₴









