Подарунок










Електрокамін British Fires BRAMSHAW
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електрокамін British Fires BRAMSHAW»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Окремостоячий електрокамін пічного типу
British Fires BRAMSHAW з обігрівом та дровами
Електрична пічка Bramshaw поєднує в собі все сучасне, завдяки чому ви розумієте, як невелика зміна може мати великий вплив на стиль кімнати. Ви можете обрати, як встановити цю електропічку одним із трьох способів: з ящиком для дров, з тумбою або настінну установку.
ТИП ВСТАНОВЛЕННЯ
Завдяки своїй простій конструкції електропічка Ashurst може бути вільно розміщена в будь-якому місці Вашого приміщення.
ОСОБЛИВОСТІ
Два варіанти наповнення: стаціонарні або керамічні дрова
Змінна висоти полумʼя та ефектів підсвічування наповнення
Ефект полум'я не залежить від обігріву
Добовий та тижневий таймер
Пульт ДК у комплекті
НАЛАШТУВАННЯ ЕФЕКТУ ПОЛУМʼЯ ТА МУЛЯЖУ
Лише ефект полумʼя
Лише підсвітка муляжу вугілля або стаціонарних дров
Ефект полум'я та муляжу вугілля або стаціонарних дров
НАЛАШТУВАННЯ ЯСКРАВОСТІ ПОЛУМʼЯ
Низька яскравість
Середня яскравість
Висока яскравість
ВАРІАНТИ НАПОВНЕННЯ ТА ФУНКЦІЇ
Вибір наповнення залишається за вами. Для будь-якої пічки можете обрати одну з двох конструкцій: керамічні з муляжем вугілля або стаціонарні дрова.
Керамічні дрова з вугіллям
Ці дрова мобільні, тож ви можете розташовувати їх, як вам потрібно, на основі з ефектом вугілля, що світиться.
Стаціонарні дрова
Палаючі статичні дрова створюють яскравий та теплий акцент в приміщенні.
Обігрівач у стилі сот
На вигляд витончений, але ефективний у розподілі тепла.
Ashurst і Bramshaw мають отвори шестикутної форми для створення цікавої структури сот, одночасно забезпечуючи ефективність нагрівання.
Відкритий або закритий корпус
У старих дров'яних печах відкривають дверцята, щоб докласти дрова. Зберігши цю автентичну функцію з минулого, скористались нагодою, щоб розмістити панель керування за нею.
Пічна труба (опція)
Купується окремо.
Технічні розміри труби, ШxВxГ, мм: 139x693.3x246.5
ВАРІАНТИ ДЕКОРУВАННЯ (уточнюйте)
Полиця для дров (опція – в комплекті)
Декоративна підставка (опція - купується окремо)
Настінний монтаж (опція - купується окремо)| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1013 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність (кВт) | 1,6 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Форма скла | Тристороннє |
| Звуковий ефект потріскування дров | Да |
| Наявність обігріву | З обігрівом |
| Наповнення електрокаміна | дрова, кристали |
| Наслідки вогню | Так |
- Ціна: 84 000 ₴





