




Піч камін Ember kamin Cook
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч камін Ember kamin Cook»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч камін Ember kamin Cook
Основні
Виробник Ember
Країна виробник Хорватія
Номінальна потужність 5500 Вт
Облицювальний матеріал печі-каміна метал
Розташування печі-каміна Пристінне
Випромінювання тепла Тристороннє
Тип топки Закрито
Матеріал топки Шамот
Водяний контур Ні
Камера подвійного згоряння Так
Спалювання палива на колосникових гратах Так
Система чистого горіння Так
Підключення до димаря Верхнє
Вага 75 кг
Гарантійний термін 84 міс
Стан Новий
Габаритні та приєднувальні розміри
Ширина 472 мм
Висота 968 мм
Глибина 362 мм
Діаметр димоходу 150 мм
Ширина дверей топки 306 мм
Висота дверей топки 355 мм
Характеристики
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Color |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 75 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Матеріал топки | Шамот |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 968 мм |
| Глибина | 362 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Потужність номінальна | 5.5 |
| Тип | опалювальні |
- Ціна: 108 783 ₴





