


Піч дров'яна кругла Color Stove G3 BLACK STEEL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч дров'яна кругла Color Stove G3 BLACK STEEL»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч дров'яна кругла Color Stove G3 BLACK STEEL
Основні
Виробник Color
Країна виробник Хорватія
Номінальна потужність 6000 Вт
Коефіцієнт корисної дії 80%
Облицювальний матеріал печі-каміна метал
Розташування печі-каміна Пристінне
Випромінювання тепла Тристороннє
Тип топки Закрито
Матеріал топки Шамот
Водяний контур Ні
Камера подвійного згоряння Так
Спалювання палива на колосникових гратах Так
Система чистого горіння Так
Підключення до димаря Верхнє
Колір чорний
Вага 118 кг
Гарантійний термін 84 міс
Стан Новий
Габаритні та приєднувальні розміри
Ширина 508 мм
Висота 1165 мм
Глибина 508 мм
Діаметр димоходу 150 мм
Ширина дверей топки 277 мм
Висота дверей топки 444 мм
Комплектація
Зольник Ні
Кошик для дров Ні
Камінний набір Ні
Інструкція з експлуатації Так
Характеристики
Камінний набір Ні
посібник з експлуатації Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Color |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 118 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1087 мм |
| Глибина | 407 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 552 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 6 |
| Тип | опалювальні |
| Тип топки | Закрита |
- Ціна: 97 920 ₴



