




Піч камін з талькомагнезиту Color stove C5 FG Serpentino
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч камін з талькомагнезиту Color stove C5 FG Serpentino»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч камін з талькомагнезиту Color stove C5 FG Serpentino
Основні
Країна виробник Хорватія
Номінальна потужність 6.5 Вт
Коефіцієнт корисної дії 83.7%
Облицювальний матеріал печі-каміна Камінь
Розташування печі-каміна Пристінне
Випромінювання тепла Тристороннє
Матеріал топки Шамот
Водяний контур Ні
Камера подвійного згоряння Так
Спалювання палива на колосникових гратах Так
Система чистого горіння Так
Підключення до димаря Верхнє
Температура диму із труби 283 град.
Колір сірий
Вага 105 кг
Гарантійний термін 36 міс
Стан Новий
Габаритні та приєднувальні розміри
Ширина 450 мм
Висота 1067 мм
Глибина 408 мм
Діаметр димоходу 150 мм
Ширина дверей топки 355 мм.
Комплектація
Зольник Так
Кошик для дров Так
Камінний набір Ні
Інструкція з експлуатації Так
Характеристики
Камінний набір Ні
посібник з експлуатації Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Color |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 105 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 83.7 % |
| Колір | Сірий |
| Матеріал топки | Шамот |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Глибина | 408 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Потужність номінальна | 6.5 |
| Тип | опалювальні |
- Ціна: 103 887 ₴





