



Компактна камінна топка Color Stove IS5 BOX Gray
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Компактна камінна топка Color Stove IS5 BOX Gray»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Компактна камінна топка Color Stove IS5 BOX Gray
Основні
Виробник Color
Країна виробник Хорватія
Номінальна потужність 5000 Вт
Коефіцієнт корисної дії 82%
Облицювальний матеріал печі-каміна метал
Витрати твердого палива 1.2 кг/год
Розташування печі-каміна Пристінне
Випромінювання тепла Тристороннє
Тип топки Закрито
Матеріал топки Шамот
Водяний контур Ні
Камера подвійного згоряння Так
Спалювання палива на колосникових гратах Так
Система чистого горіння Так
Підключення до димаря Верхнє
Колір сірий
Вага 99 кг
Гарантійний термін 84 міс
Стан Новий
Габаритні та приєднувальні розміри
Ширина 467 мм
Висота 964 мм
Глибина 467 мм
Діаметр димоходу 120 мм
Комплектація
Зольник Ні
Кошик для дров Так
Камінний набір Ні
Інструкція з експлуатації Так
Характеристики
Камінний набір Ні
посібник з експлуатації Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Color |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 99 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Потужність номінальна | 5 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 964 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 467 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | опалювальні |
- Ціна: 71 502 ₴



