




Компактна камінна топка Color Stove IS5I BLACK STEEL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Компактна камінна топка Color Stove IS5I BLACK STEEL»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Компактна камінна топка Color Stove IS5I BLACK STEEL
Основні
Виробник Color
Країна виробник Хорватія
Коефіцієнт корисної дії 80%
Тип топки Закрита
Матеріал топки Шамот
Водяний контур Ні
Камера подвійного згоряння Так
Підключення до димаря Верхнє
Вага 70 кг
Гарантійний термін 84 міс
Стан Новий
Номінальна потужність 5000
Облицювальний матеріал печі-каміна метал
Розташування печі-каміна Вбудований
Випромінювання тепла Тристороннє
Спалювання палива на колосникових гратах 1
Система чистого горіння 1
Колір чорний
Габаритні та приєднувальні розміри
Ширина 490 мм
Висота 646.4 мм
Глибина 371 мм
Діаметр димоходу 120 мм
Комплектація
Зольник Ні
Інструкція з експлуатації Так
Кошик для дров 0
Камінний набір 0
Характеристики
посібник з експлуатації Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Color |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 70 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Потужність номінальна | 5 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 646 мм |
| Глибина | 371 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | опалювальні |
- Ціна: 41 820 ₴



