
Піч дров'яна кругла Ember F14 VG Stahl
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч дров'яна кругла Ember F14 VG Stahl»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч дров'яна кругла Ember F14 VG Stahl
Основні
Виробник Ember
Країна виробник Хорватія
Вага 144 кг
Водяний контур Ні
Випромінювання тепла Тристороннє
Камера подвійного згоряння Так
Коефіцієнт корисної дії 82%
Матеріал топки Шамот
Номінальна потужність 7000 Вт
Облицювальний матеріал печі-каміна метал
Підключення до димаря Верхнє
Розташування печі-каміна Пристінне
Спалювання палива на колосникових гратах Так
Система чистого горіння Так
Стан Новий
Тип топки Закрита
Габаритні та приєднувальні розміри
Висота 1110 мм
Глибина 528 мм
Діаметр димоходу 150 мм
Ширина 528 мм
Комплектація
Зольник Ні
Інструкція з експлуатації Так
Камінний набір Ні
Кошик для дров Ні
Характеристики
Гарантійний термін 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ember |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 144 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Пристінне |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1110 мм |
| Глибина | 528 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 528 мм |
- Ціна: 142 749 ₴



