



Камінофен на ніжці Ember E16 Kalkstein (камен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камінофен на ніжці Ember E16 Kalkstein (камен)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Камінофен на ніжці Ember E16 Kalkstein (камінь)
Основні
Вага 112 кг
Виробник Ember
Гарантійний термін 84 міс
Країна виробник Хорватія
Номінальна потужність 6000 Вт
Коефіцієнт корисної дії 81%
Тип топки Закрито
Матеріал топки Шамот
Водяний контур Ні
Підключення до димаря Верхнє
Спалювання палива на колосникових гратах Так
Камера подвійного згоряння Так
Облицювальний матеріал печі-каміна Камінь
Розташування печі-каміна Пристінне
Випромінювання тепла Тристороннє
Стан Новий
Система чистого горіння Так
Габаритні та приєднувальні розміри
Висота 926 мм
Ширина 556 мм
Глибина 410 мм
Діаметр димоходу 150 мм
Ширина дверей топки 350 мм
Висота дверей топки 420 мм
Комплектація
Кошик для дров Ні
Камінний набір Ні
Зольник Ні
Інструкція з експлуатації Так
Характеристики
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ember |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 112 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Пристінне |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 926 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 556 мм |
- Ціна: 117 810 ₴



