




Шапка для бані та сауни зі 100% кролячого пуху ХУСТ (вишнева)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Шапка виготовлена зі 100% натурального кролячого пуху — м’якого, легкого та приємного на дотик матеріалу. Натуральна тканина чудово захищає голову від перегріву, допомагає підтримувати комфортну температуру під час перебування у сауні або лазні.
Це ідеальний вибір для поціновувачів якісного банного відпочинку. Завдяки щільній, але дихаючій структурі пух ефективно ізолює тепло, не парить та не викликає дискомфорту навіть при високих температурах. Шапка добре тримає форму та довго зберігає свій охайний вигляд.
Розміри:
Висота — 24,5 см
Ширина — 35 см
Полуоб’єм — 25 см
Догляд:
Прати в ручному режимі в холодній або теплій воді (максимальна температура — 30°C), окремо від іншого текстилю. Після прання дати висохнути природним способом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Фетр |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ковпак |
- Ціна: 1 500 ₴


