




Кострова чаша Blaze 1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Кострова чаша виконана з листової сталі завтовшки 3мм і пофарбована термостійкою фарбою.
Лаконічний та стильний дизайн, чудово впишеться в інтер'єр Вашого домоволодіння. Дасть можливість насолоджуватися відкритим вогнем не наражаючи на небезпеку газон або плитку. Дану модель, за крему ціну, можна укомплектувати жарочною поверхнею або решіткою гриль з харчової нержавіючої сталі, вогнище перетвориться на гриль, на якому Ви приготуєте овочі, рибу, м'ясо і розмістите казан для плову або бограча. Зручна та проста конструкція. Підходить для розведення вогню або приготування грилю на терасі чи саду.
Технічні характеристики:
Діаметр чаші: 900 мм
Товщина металу чаші: 3 мм
Висота: 300 мм
Матеріал чаші: чорна сталь, пофарбована жаростійкою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaze |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Діаметр | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 7 740 ₴



