Подарунок






Гриль Blaze чавунний, мангал, барбекю, ширина 91 см, глибина 49,5 см, висота 39,5 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Гриль Blaze чавунний, мангал, барбекю, ширина 91 см, глибина 49,5 см, висота 39,5 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Гриль чавунний, мангал, барбекю
Ширина 91 см, глибина 49,5 см, висота 39,5 см
Розбірна конструкція з можливістю встановлення казанка.
Комплектується решіткою, колосниками, підставкою під казанок, зольною шухлядою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaze |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 22 680 ₴



