Подарунок


Спа-центр басейн з гідромасажем Wellis SOULA
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа-центр басейн з гідромасажем Wellis SOULA»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір чаш: 194,5 × 209,5 × 89,5 cm
Об'єм води: 1000 л Вага порожнього: 270 kg
Вага заповнена водою: 1 270 кг
Загальна кількість місць: 5 шт
Сидіння: 4 шт Шезлонги: 1 шт
Нагрівач: 3 kW Озонатор: OzonePure
Загальна кількість форсунок: 56 Водні форсунки: 43
Аерофорсунки: 13 / Електропакет: Gecko в.е-5-Н3.0
Сенсорна панель управління: Gecko серії k1000
Насос: 1 - двошвидкісний 2,2 кВт/0,4 кВт
Насос: 2 - одношвидкісний 2,2 кВт
Очищення: під тиском фільтрації
Система захисту Smart Winter Mode
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wellis |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 270 кг |
| Висота з корпусом | 210 см |
| Довжина з корпусом | 90 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 56 шт. |
| Кількість осіб | 5 чел. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 1000 мл |
| Форма | Квадратна |
| Ширина з корпусом | 195 см |
- Ціна: 656 500 ₴



