Подарунок


Спа-центр басейн з гідромасажем Wellis Draco In
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа-центр басейн з гідромасажем Wellis Draco In»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір чаш: 179 × 209 × 78 cm
Об'єм води: 820 л Вага пустого: 320 kg
Вага наповненого водою: 1 140 кг
Загальна кількість місць: 4 шт
Сидіння: 2 шт Шезлонги: 2 шт
Нагрівач: 2 kW Titanium Coil
Загальна кількість форсунок: 59 Водні форсунки: 44
Аерофорсунки: 15 Система: TurboBoost Personal
Boost ControliN регулятор: 4 шт
Насос: 1/двошвидкісний 1,5 / 0,37 kW + 5 HP
Насос: 2/одношвидкісний 1,5 kW + 3 HP
Повітряний компресор 1,2 kW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wellis |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320 кг |
| Висота з корпусом | 209 см |
| Довжина з корпусом | 78 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 59 шт. |
| Кількість осіб | 4 чел. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 820 мл |
| Форма | Квадратна |
| Ширина з корпусом | 179 см |
- Ціна: 819 363 ₴



