




Острівний дров'яний центральний камін для кафе, дачі Traforart Central TRÍVIA зі склом (14,4 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Острівний дров'яний центральний камін для кафе, дачі Traforart Central TRÍVIA зі склом (14,4 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Камін центральний Traforart Central TRÍVIA
Центральний камін, простий у встановленні та безпечний в експлуатації.
Шанувальникам стилю Hi-Tech, які бажають оформити інтер'єр бару, кафе, холу готелю у світлі нових рішень пропонуємо для опалення піч камін острівний Traforart TRÍVIA CENTRAL. Іспанська компанія Traforart з 40-річним стажем досвіду у галузі виробництва опалювальної техніки є лідером із випуску металевих камінів. Моделі іспанського виробника призначені для справжніх поціновувачів якості виробництва, витонченості стилю та високого рівня надійності.
Компанія Traforart має власне виробництво та свій оригінальний дизайн моделей. Співробітники компанії прагнуть своїми виробами забезпечити максимальний рівень тепла без шкоди для неповторності картини живого вогню. Інженери та дизайнери використовують у виробництві інноваційні технології, перетворюючи класичні та створюючи нові сміливі моделі. Це дає можливість компанії Traforart бути популярною і лідируючою за кількістю якісних моделей, що виготовляються, для сучасного ринку.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1700
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 175
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 14,4
- ККД: 73%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 200 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 710 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| ККД | 73 |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 485 520 ₴





