




Вертикальний пристінний камін центральний для будинку Traforart OLYMPIA FRONTAL (11,6 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вертикальний пристінний камін центральний для будинку Traforart OLYMPIA FRONTAL (11,6 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Вертикальний пристінний камін Traforart OLYMPIA FRONTAL
Цей циліндричний пристінний камін із захоплюючим дизайном поєднує в собі систему керування горінням та скляний кожух. Оздоблення із нержавіючої сталі, сталі corten або глянсового лаку. При виробництві всіх своїх металевих камінів компанія Traforart незмінно прагне однієї і тієї ж мети донести до людей максимум тепла, але не на шкоду неповторному видовищу живого вогню.
Технологія подвійного допалу, використання найстійкіших матеріалів (сталь, чавун, склокераміка, теплостійкі емалі), перетворення класичних і створення найновіших і сміливіших моделей перетворює компанію Traforart на лідера за кількістю вироблених моделей і рішень для сучасного ринку. Тепло Вашого каміна завжди буде з Вами, перетворите його на незабутнє видовище. Довіра до нашої компанії — це знак правильного вибору.
Більш ніж 40-річний робочий досвід у галузі пічного виробництва та лідерство компанії у сфері виробництва металевих камінів наділяють нас силою та досвідом для запуску нових моделей та пропозицій щодо нових оздоблень та їх подальшого вдосконалення.
Лінійка продукції Трафорарт, що складається з герметичних топок з подвійною зовнішньою камерою для циркуляції гарячого повітря (конвекційне нагрівання), збільшує випромінювання тепла, але в той же час дозволяє використання теплостійких фарб (RAL) та інших оздоблювальних матеріалів завдяки зниженій зовнішній температурі.
Завдяки технологічним досягненням нам вдалося створити чудові дизайнерські моделі камінів, які вписуються у найрізноманітніші інтер'єри. Дизайн та технологія. Ефективність та індивідуальність характеру.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 116
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 11,6
- ККД: 82%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 268 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 73 |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 395 760 ₴





