Подарунок


Дров'яна піч для лазні та сауни Harvia Linear 28 WKLI26M
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна піч для лазні та сауни Harvia Linear 28 WKLI26M»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч дров'яна Harvia Linear 28 призначена для саун середнього розміру (10-28 м³). Модель пофарбована в стильний графітово-чорний колір. Простий, аскетичний дизайн доповнює стиль будь-якої сауни. Чавунні дверцята з жаростійким склом створює в сауні особливу атмосферу і доповнює природне світло. Сторону відкривання дверцят можна змінити. Модель оснащується регульованими ніжками, що полегшує установку й допомагає налаштувати висоту кам'янки, наприклад, під певну висоту отвору для димоходу. Камера для вогню і повітряні канали для горіння печі сконструйовані так, що сауна нагрівається швидко, а спалювання стає чистішим. Виріб відповідає вимогам маркування СЕ. Максимальна кількість каменів 50 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 68 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр димоходу, мм | 115 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг отапл. приміщення | 26 м. куб. |
| Потужність | 21.8 кВт |
| Тип облицювання | класичні |
| Тип топки | без виносної топки |
- Ціна: 67 728 ₴



